libgphoto2_port 2.4.12 - en to pl translation catalogue (119 entries)

en: Called for filename '%s'.
pl: Wywołano dla nazwy pliku '%s'.

en: Could not load '%s': '%s'.
pl: Nie udało się załadować '%s': '%s'.

en: Could not find some functions in '%s': '%s'.
pl: Nie udało się odnaleźć funkcji w '%s': '%s'.

en: '%s' already loaded
pl: '%s' już załadowany

en: Could not load port driver list: '%s'.
pl: Nie udało się załadować listy sterowników portów: '%s'.

en: Loaded '%s' ('%s') from '%s'.
pl: Załadowano '%s' ('%s') z '%s'.

en: Using ltdl to load io-drivers from '%s'...
pl: Użycie ltdl do załadowania sterowników we/wy z '%s'...

en: Counting entry (%i available)... | Counting entries (%i available)...
pl[0]: Liczenie wpisów (%i dostępny)...
pl[1]: Liczenie wpisów (%i dostępne)...
pl[2]: Liczenie wpisów (%i dostępnych)...

en: %i regular entry available. | %i regular entries available.
pl[0]: %i dostępny zwykły wpis.
pl[1]: %i dostępne zwykłe wpisy.
pl[2]: %i dostępnych zwykłych wpisów.

en: Looking for path '%s' (%i entry available)... | Looking for path '%s' (%i entries available)...
pl[0]: Poszukiwanie ścieżki '%s' (%i dostępny wpis)...
pl[1]: Poszukiwanie ścieżki '%s' (%i dostępne wpisy)...
pl[2]: Poszukiwanie ścieżki '%s' (%i dostępnych wpisów)...

en: Starting regex search for '%s'...
pl: Rozpoczęcie szukania wyrażenia regularnego dla '%s'...

en: Trying '%s'...
pl: Próbowanie '%s'...

en: regcomp failed
pl: regcomp nie powiodło się

en: re_match failed (%i)
pl: re_match nie powiodło się (%i)

en: regexec failed
pl: regexec nie powiodło się

en: Generic Port
pl: Ogólny port

en: Looking up entry '%s'...
pl: Poszukiwanie wpisu '%s'...

en: Getting info of entry %i (%i available)...
pl: Pobieranie informacji z wpisu %i (%i dostępnych)...

en: No error
pl: Brak błędu

en: Unspecified error
pl: Nieokreślony błąd

en: I/O problem
pl: Problem we/wy

en: Bad parameters
pl: Złe parametry

en: Unsupported operation
pl: Nieobsługiwana operacja

en: Fixed limit exceeded
pl: Przekroczony ustalony limit

en: Timeout reading from or writing to the port
pl: Przekroczony limit czasu przy odczycie lub zapisie do portu

en: Serial port not supported
pl: Port szeregowy nie jest obsługiwany

en: USB port not supported
pl: Port USB nie jest obsługiwany

en: Unknown port
pl: Nieznany port

en: Out of memory
pl: Brak pamięci

en: Error loading a library
pl: Błąd podczas ładowania biblioteki

en: Error initializing the port
pl: Błąd podczas inicjalizacji portu

en: Error reading from the port
pl: Błąd podczas odczytu z portu

en: Error writing to the port
pl: Błąd podczas zapisu do portu

en: Error updating the port settings
pl: Błąd podczas uaktualniania ustawień portu

en: Error setting the serial port speed
pl: Błąd podczas ustawiania prędkości portu szeregowego

en: Error clearing a halt condition on the USB port
pl: Błąd podczas zerowania warunku stopu na pocie USB

en: Could not find the requested device on the USB port
pl: Nie udało się odnaleźć żądanego urządzenia na porcie USB

en: Could not claim the USB device
pl: Nie udało się zawłaszczyć urządzenia USB

en: Could not lock the device
pl: Nie udało się zablokować urządzenia

en: libhal error
pl: Błąd libhal

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: The operation '%s' is not supported by this device
pl: Operacja '%s' nie jest obsługiwana przez to urządzenie

en: The port has not yet been initialized
pl: Port nie został jeszcze zainicjowany

en: Creating new device...
pl: Tworzenie nowego urządzenia...

en: Could not load '%s' ('%s').
pl: Nie udało się załadować '%s' ('%s').

en: Could not find 'gp_port_library_operations' in '%s' ('%s')
pl: Nie udało się odnaleźć 'gp_port_library_operations' w '%s' ('%s')

en: Opening %s port...
pl: Otwieranie portu %s...

en: Closing port...
pl: Zamykanie portu...

en: Freeing port...
pl: Zwalnianie portu...

en: Writing %i=0x%x byte to port... | Writing %i=0x%x bytes to port...
pl[0]: Zapis %i=0x%x bajtu do portu...
pl[1]: Zapis %i=0x%x bajtów do portu...
pl[2]: Zapis %i=0x%x bajtów do portu...

en: Could only write %i out of %i byte | Could only write %i out of %i bytes
pl[0]: Udało się zapisać tylko %i z %i bajtu
pl[1]: Udało się zapisać tylko %i z %i bajtów
pl[2]: Udało się zapisać tylko %i z %i bajtów

en: Reading %i=0x%x byte from port... | Reading %i=0x%x bytes from port...
pl[0]: Odczyt %i=0x%x bajtu z portu...
pl[1]: Odczyt %i=0x%x bajtów z portu...
pl[2]: Odczyt %i=0x%x bajtów z portu...

en: Could only read %i out of %i byte | Could only read %i out of %i bytes
pl[0]: Udało się odczytać tylko %i z %i bajtu
pl[1]: Udało się odczytać tylko %i z %i bajtów
pl[2]: Udało się odczytać tylko %i z %i bajtów

en: Reading %i=0x%x byte from interrupt endpoint... | Reading %i=0x%x bytes from interrupt endpoint...
pl[0]: Odczyt %i=0x%x bajtu z końcówki przerwania...
pl[1]: Odczyt %i=0x%x bajtów z końcówki przerwania...
pl[2]: Odczyt %i=0x%x bajtów z końcówki przerwania...

en: Reading %i=0x%x byte from interrupt endpoint (fast)... | Reading %i=0x%x bytes from interrupt endpoint (fast)...
pl[0]: Odczyt %i=0x%x bajtu z końcówki przerwania (szybki)...
pl[1]: Odczyt %i=0x%x bajtów z końcówki przerwania (szybki)...
pl[2]: Odczyt %i=0x%x bajtów z końcówki przerwania (szybki)...

en: Setting timeout to %i millisecond... | Setting timeout to %i milliseconds...
pl[0]: Ustawianie limitu czasu na %i milisekundę...
pl[1]: Ustawianie limitu czasu na %i milisekundy...
pl[2]: Ustawianie limitu czasu na %i milisekund...

en: Getting timeout...
pl: Pobieranie limitu czasu...

en: Current timeout: %i milliseconds
pl: Bieżący limit czasu: %i milisekund

en: Setting settings...
pl: Ustawianie ustawień...

en: Getting level of pin %i...
pl: Pobieranie poziomu pinu %i...

en: Level of pin %i: %i
pl: Poziom pinu %i: %i

en: low
pl: niski

en: high
pl: wysoki

en: Setting pin %i (%s: '%s') to '%s'...
pl: Ustawianie pinu %i (%s: '%s') na '%s'...

en: Sending break (%i millisecond)... | Sending break (%i milliseconds)...
pl[0]: Wysyłanie sygnału break (%i milisekunda)...
pl[1]: Wysyłanie sygnału break (%i milisekundy)...
pl[2]: Wysyłanie sygnału break (%i milisekund)...

en: Flushing port...
pl: Przeczyszczanie portu...

en: Clear halt...
pl: Zerowanie stopu...

en: Writing message (request=0x%x value=0x%x index=0x%x size=%i=0x%x)...
pl: Zapis komunikatu (żądanie=0x%x wartość=0x%x indeks=0x%x rozmiar=%i=0x%x)...

en: Reading message (request=0x%x value=0x%x index=0x%x size=%i=0x%x)...
pl: Odczyt komunikatu (żądanie=0x%x wartość=0x%x indeks=0x%x rozmiar=%i=0x%x)...

en: No error description available
pl: Opis błędu niedostępny

en: Could not lock device '%s'
pl: Nie udało się zablokować urządzenia '%s'

en: Device '%s' is locked by pid %d
pl: Urządzenie '%s' jest zablokowane przez pid %d

en: Device '%s' could not be locked (dev_lock returned %d)
pl: Urządzenie '%s' nie może zostać zablokowane (dev_lock zwróciło %d)

en: Device '%s' could not be unlocked.
pl: Urządzenie '%s' nie może zostać odblokowane.

en: Device '%s' could not be unlocked as it is locked by pid %d.
pl: Urządzenie '%s' nie może zostać odblokowane, bo jest zablokowane przez pid %d.

en: Device '%s' could not be unlocked (dev_unlock returned %d)
pl: Urządzenie '%s' nie może zostać odblokowane (dev_unlock zwróciło %d)

en: Serial Port %i
pl: Port szeregowy %i

en: Failed to open '%s' (%m).
pl: Nie udało się otworzyć '%s' (%m).

en: Could not close '%s' (%m).
pl: Nie udało się zamknąć '%s' (%m).

en: Could not write to port (%m)
pl: Nie udał się zapis do portu (%m)

en: Parity error.
pl: Błąd parzystości.

en: Unexpected parity response sequence 0xff 0x%02x.
pl: Nieoczekiwana sekwencja odpowiedzi parzystości 0xff 0x%02x.

en: Unknown pin %i.
pl: Nieznany pin %i.

en: Could not get level of pin %i (%m).
pl: Nie udało się pobrać poziomu pinu %i (%m).

en: Could not set level of pin %i to %i (%m).
pl: Nie udało się ustawić poziomu pinu %i na %i (%m).

en: Could not flush '%s' (%m).
pl: Nie udało się przeczyścić '%s' (%m).

en: Could not set the baudrate to %d
pl: Nie udało się ustawić liczby bodów na %d

en: Could not open USB device (%m).
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia USB (%m).

en: Camera is already in use.
pl: Aparat jest już w użyciu.

en: Device has driver '%s' attached, detaching it now.
pl: Urządzenie ma podłączony sterownik '%s', odłączanie go.

en: Could not detach kernel driver '%s' of camera device.
pl: Nie udało się odłączyć sterownika jądra '%s' od aparatu.

en: Could not query kernel driver of device.
pl: Nie udało się zapytać jądra o sterownik urządzenia.

en: Could not claim interface %d (%m). Make sure no other program or kernel module (such as %s) is using the device and you have read/write access to the device.
pl: Nie udało się zawłaszczyć interfejsu %d (%m). Należy upewnić się, czy żaden inny program lub moduł jądra (taki jak %s) nie używa tego urządzenia i mamy prawa odczytu/zapisu do urządzenia.

en: Could not release interface %d (%m).
pl: Nie udało się oddać interfejsu %d (%m).

en: Could not reset USB port (%m).
pl: Nie udało się zresetować portu USB (%m).

en: Could not close USB port (%m).
pl: Nie udało się zamknąć portu USB (%m).

en: Could not set config %d/%d (%m)
pl: Nie udało się ustawić konfiguracji %d/%d (%m)

en: Could not set altsetting from %d to %d (%m)
pl: Nie udało się przestawić altsetting z %d na %d (%m)

en: The supplied vendor or product id (0x%x,0x%x) is not valid.
pl: Podany identyfikator producenta lub produktu (0x%x,0x%x) nie jest poprawny.

en: USB device (vendor 0x%x, product 0x%x) is a mass storage device, and might not function with gphoto2. Reference: %s
pl: Urządzenie USB (producent 0x%x, produkt 0x%x) to urządzenie przechowujące dane i może nie działać z gphoto2. Odnośnik: %s

en: Could not find USB device (vendor 0x%x, product 0x%x). Make sure this device is connected to the computer.
pl: Nie udało się odnaleźć urządzenia USB (producent 0x%x, produkt 0x%x). Należy upewnić się, że to urządzenie jest podłączone do komputera.

en: Could not find USB device (class 0x%x, subclass 0x%x, protocol 0x%x). Make sure this device is connected to the computer.
pl: Nie udało się odnaleźć urządzenia USB (klasa 0x%x, podklasa 0x%x, protokół 0x%x). Należy upewnić się, że to urządzenie jest podłączone do komputera).

en: Could not open USB device (%s).
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia USB (%s).

en: Device has a kernel driver attached (%d), detaching it now.
pl: Urządzenie ma podłączony sterownik jądra (%d), odłączanie go.

en: Could not detach kernel driver of camera device.
pl: Nie udało się odłączyć sterownika jądra od aparatu.

en: Could not claim interface %d (%s). Make sure no other program or kernel module (such as %s) is using the device and you have read/write access to the device.
pl: Nie udało się zawłaszczyć interfejsu %d (%s). Należy upewnić się, czy żaden inny program lub moduł jądra (taki jak %s) nie używa tego urządzenia i mamy prawa odczytu/zapisu do urządzenia.

en: Could not release interface %d (%s).
pl: Nie udało się oddać interfejsu %d (%s).

en: Could not reset USB port (%s).
pl: Nie udało się zresetować portu USB (%s).

en: Could not reattach kernel driver of camera device.
pl: Nie udało się ponownie podłączyć sterownika jądra do aparatu.

en: Could not set config %d/%d (%s)
pl: Nie udało się ustawić konfiguracji %d/%d (%s)

en: Could not set altsetting from %d to %d (%s)
pl: Nie udało się przestawić altsetting z %d na %d (%s)

en: Media '%s'
pl: Nośnik '%s'

en: (unknown)
pl: (nieznany)

en: USB Mass Storage direct IO
pl: Bezpośrednie we/wy urządzeń USB Mass Storage

en: Could not seek to offset: %x on '%s' (%m).
pl: Nie udało się zmienić położenia na %x w '%s' (%m).

en: Could not write to '%s' (%m).
pl: Nie udał się zapis do '%s' (%m).

en: Could not read from '%s' (%m).
pl: Nie udał się odczyt z '%s' (%m).

en: USB Mass Storage raw SCSI
pl: Bezpośrednie operacje SCSI urządzeń USB Mass Storage

en: Could not send scsi command to: '%s' (%m).
pl: Nie udało się wysłać polecenia SCSI do '%s' (%m).
